Doporučuji

Na základě osobních zkušeností Vám chci doporučit, nebo spíše nabídnout možnost vybrat si nejen dovolenou a udělat něco pro svoje zdraví. Ale i mnou prověřené společnosti, instituce a lidi, s kterými se dobře a bez problémů spolupracuje.
Začněte žít. A to platí rozhodně i v tomto případě.  


Začněte žít

Začněte žít - Zlepšete svoje duševní zdraví a začněte žít - začněte číst dobré knihy.

Webová stránka, kde se dozvíte co je třeba dělat, aby Váš život byl jiný hodnotný a kvalitnější.

Prostě je třeba občas udělat tu změnu a ne jen o tom mluvit.

 

 

Péťaholka - ručně šité designové batůžky a taškyPéťaholka - Správná žena má doma kabelku pro každou příležitost.
Teď ale pro vás mám tip na kabelky a batůžky, které nebudete chtít přestat nosit.
Jsou doopravdy úžasné. 

Horský hotel Eva Mária v Horní Marikové na Slovensku, se nalézá v kouzelném prostředí Javorníků. Asi 6 km od Českých hranic. "Kde se dobře vaří, tam se dobře daří". Dokonalá relaxace. Rád se tam vracím.

 

 Pekárna Golčův Jeníkov - Moderní pekárna produkující mnoho druhů pečiva famózní chuti.
Dlouholetá tradice, rodinné podnikání lidí, kteří si nemusí na nic hrát a přesto je zákazníci mají rádi. 

Dětský domov a Základní škola Duchcov. Pokud chcete pomoci cikány skoro umlácenému klukovi Patrikovi, kontaktujte na tomto odkazu paní ředitelku, nebo paní ekonomku. Ony Vám řeknou co dál. 
Tel. +420 417 835 324
Děkuji Vám.

 

Radovan Pauch se narodil v Ústí nad Labem, od počátku 90. let žije a tvoří v Praze. Pravidelně se účastní výstav. Dílo tohoto autora vychází z kubismu a moderny, autor vyniká výraznou precizností. Pauchova tvorba je součástí několika soukromých sbírek. Jeho umělecké vyjádření je jednotné, koherentní a snadno zapamatovatelné.


 

Dr.Krasohled - s výrobou krasohledů tento pán začal v roce 2003. Jako první začal nabízet a vyrábět krasohledy optické, které dodává nyní také na trhy v České republice.


 

 

Svaz dobrovolných hasičů Otrokovice - Lidé, kteří si jistě zaslouží, naši úctu. Ale kteří nicméně nečekají na státní dotace a podpory. Dělají to za své a ve svém volném čase!

 
Svenscar - pokud budete v Bratislavě a budete si chtít půjčit auto, nebo se rozhodujete zda letět do Bratislavy a půjčit si za stejnou cenu letenky jako do Prahy ještě auto, pan Német vám je půjčí. 
 
ing. Ota Němeček - daňový poradceIng.Ota Němeček - pan Němeček je skvělý daňový poradce, kterého nejen doporučuji, ale důrazně doporučuji jeho služby. Je zkrátka skvělý. Více zjistíte, pokud si otevřete tento odkaz.