Doporučuji

Na základě osobních zkušeností Vám chci doporučit, nebo spíše nabídnout možnost vybrat si nejen dovolenou a udělat něco pro svoje zdraví. Ale i mnou prověřené společnosti, instituce a lidi, s kterými se dobře a bez problémů spolupracuje.
Začněte žít. A to platí rozhodně i v tomto případě.  


Začněte žít

Začněte žít - Zlepšete svoje duševní zdraví a začněte žít - začněte číst dobré knihy.

Webová stránka, kde se dozvíte co je třeba dělat, aby Váš život byl jiný hodnotný a kvalitnější.

Prostě je třeba občas udělat tu změnu a ne jen o tom mluvit.

 

Horský hotel Eva Mária v Horní Marikové na Slovensku, se nalézá v kouzelném prostředí Javorníků. Asi 6 km od Českých hranic. "Kde se dobře vaří, tam se dobře daří". Dokonalá relaxace. Rád se tam vracím.

 

 Pekárna Golčův Jeníkov - Moderní pekárna produkující mnoho druhů pečiva famózní chuti.
Dlouholetá tradice, rodinné podnikání lidí, kteří si nemusí na nic hrát a přesto je zákazníci mají rádi. 

Dětský domov a Základní škola Duchcov. Pokud chcete pomoci cikány skoro umlácenému klukovi Patrikovi, kontaktujte na tomto odkazu paní ředitelku, nebo paní ekonomku. Ony Vám řeknou co dál. 
Tel. +420 417 835 324
Děkuji Vám.

 

Radovan Pauch se narodil v Ústí nad Labem, od počátku 90. let žije a tvoří v Praze. Pravidelně se účastní výstav. Dílo tohoto autora vychází z kubismu a moderny, autor vyniká výraznou precizností. Pauchova tvorba je součástí několika soukromých sbírek. Jeho umělecké vyjádření je jednotné, koherentní a snadno zapamatovatelné.
 

 

Kouzelník pro malé i velké

Čárykluk - Kouzelník pro malé i veké. Moderní kouzelník je vždy v kontaktu s publikem a hlavně to nikdy není nuda. Přijede za vámi na malé narozeniny nebo i na velké obecní slavnosti. Působí po celé České republice. Kouzla, triky, gagy, modelování balonků a hlavně zábava pro všechny zaručena.
Pro dospělé, úžasné kouzla s kartami. 

Lefkáda - Autopůjčovna - Řecko - Jedna z nejlepších půjčoven aut na Lefkadě. Velmi dobré ceny zahrnující komplet pojištění, širokou nabídku, nonstop kvalitní asistenci a žádné skryté poplatky. Auto Vám přistaví například do letovisek Agios IoannisAgios NikitasHlavní město LefkasLigia (Lygia), Mikris GialosNidriNikianaPerigialiSivotaTsoukaladesVassiliki a dalších míst včetně letiště v Preveze.

Dr.Krasohled - s výrobou krasohledů tento pán začal v roce 2003. Jako první začal nabízet a vyrábět krasohledy optické, které dodává nyní také na trhy v České republice.


 

 

Natálie Vachatová - Kdo chce, pravdu si vždy najde, pokud existuje. Její názory jsou konzervativní, pravicové a dnes vesměs nepohodlné:
- Pokud promarníme šanci něco změnit, svět bude sice hyperkorektní, ale nezdravý a falešný.
- Dnes ohrožuje demokracii nejvíc boj s dezinfoemacemi a ti, kteří jsou přesvědčeni, že udáváním páchají dobro.
- Ti, kteří vědí, že uspějí ve volbách korektním způsobem nemají důvod prosazovat korespondenční volbu.

 

Svaz dobrovolných hasičů Otrokovice - Lidé, kteří si jistě zaslouží, naši úctu. Ale kteří nicméně nečekají na státní dotace a podpory. Dělají to za své a ve svém volném čase!

 
Svenscar - pokud budete v Bratislavě a budete si chtít půjčit auto, nebo se rozhodujete zda letět do Bratislavy a půjčit si za stejnou cenu letenky jako do Prahy ještě auto, pan Német vám je půjčí. 
 
ing. Ota Němeček - daňový poradceIng.Ota Němeček - pan Němeček je skvělý daňový poradce, kterého nejen doporučuji, ale důrazně doporučuji jeho služby. Je zkrátka skvělý. Více zjistíte, pokud si otevřete tento odkaz.