Doprava a platby

Doprava

Osobní odběr Liberec – Cena dopravy a balného: 0,- Kč.

Osobně na adrese provozovny v Liberci, Dlouhý Most 319, Liberec 25, 463 12 Liberec. Vyzvednutí pouze na základě předchozí domluvy. Platit je možné převodem dopředu nebo hotově na místě.

Česká pošta - Doporučeně – Cena: 80,- Kč. Doporučeně od České pošty. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Vhodné pro objednávky max. 1 ks knihy. Možnost platit pouze převodem přes účet.

Emailem - Možnost zaslání dárkového poukazu emailem. Ale skutečně jen dárkový poukaz, knihy emailem nepošleme...

Poukaz Vám přijde v elektronické podobě, stačí jej pouze vytisknout a rovnou jej můžete využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do jednoho až tří pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet.

 

Platby

Platba přes účet – Cena (poplatek za platbu): 0,- Kč.

Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 670100-2215574668/6210  vedený u mBankJako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. V popisu bankovního převodu uveďte kód objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do tří pracovních dnů (zpravidla dříve).

Platba pomocí mobilní aplikace Trisbee - Cena (poplatek za službu): 0,- Kč.

Platba pmocí mobilní aplikace TrisbeePřenos je šifrovaný a bezpený. Platit lze nejen pomocí aplikace v mobilu, ale i v chytrých hodinkách.
Vezmete do ruky telefon, přiložíte jej k monitoru, naskenujete QR kód, zadáte do něj PIN a máte zaplaceno.

Při placení mobilem se navíc nemusíte bát úniku citlivých dat, nebo dokonce odcizení svých peněz. Právě naopak. Metoda neodesílá číslo platební karty při platbě ani ho neukládá do telefonu. Při platbě se vytvoří virtuální kód, který se přiřadí k jednotlivé transakci.